Celebrytki pozłacane są nie tylko klasycznym złotem żółtym, lecz także różowym.

Mnóstwo dam na co dzień nie nosi żadnej biżuterii, zostawiając to tylko na istotne okazje i wystawniejsze wyjścia. Jednak na rynku mamy możliwość znaleźć wiele ozdób, jakie idealnie pasują do zakładania na co dzień, ponieważ w niczym nie będą nam przeszkadzać. Poza tym wcale nie musimy zdobić się biżuterią jak choinka, można zdecydować się na subtelne, pojedyncze a także wygodne elementy, po prostu to co się lubi. To mogą być przykładowo niewielkich rozmiarów, delikatne kolczyki na sztyftach, czyli tak zwane wkrętki, jakie nie łapią włosów oraz nie bujają się przy ruchy, co nie dla wszystkich pań jest wygodne.

 

Dzięki kolczykom mamy możliwość podkreślić swój urok, w szczególności kiedy wybierze się kolczyki ślicznie połyskujące, przykładowo z cyrkoniami. Jeśli zaś komuś niewygodnie jest spać mając kolczyki w uszach, a ich zdejmowanie pod wieczór oraz zakładanie rano jest zbyt uciążliwe, mamy możliwość zdecydować się np na piękne pierścionki. Z całą pewnością na co dzień należy dobierać elementy biżuterii , które są pozbawione ostrych krawędzi, jakie mogą zahaczać o nasze ubranie, albowiem w ten sposób można zniszczyć delikatniejszą kreację, jak na przykład koronkowa sukienka czy bluzka. Warte zakupy są te modele pierścionków pozbawione dodatkowych, często zbędnych ozdób, cienkie i skromne, co gwarantuje wygodę. Warto także postawić na naszyjniki. Bezsprzecznie najlepszym wyborem na co dzień są tak znane już od wielu sezonów celebrytki. Na 100% szybko nie ulegnie to zmianie, opłaca się zatem zainwestować pieniądze w tego typu biżuterię. Naszyjniki tego typu idealnie nadają się do codziennego noszenia, dlatego że są niezwykle lekkie, oraz krótkie, więc nie przeszkadzają nawet w czasie sportu czy robienia domowych porządków. Poza tym można je znaleźć w różnych wersjach, co gwarantuje możliwość dostosowania ich do indywidualnych preferencji. Najpopularniejsze są celebrytki srebrne, ponieważ srebro pasuje i na co dzień, i na wyjątkowe wyjścia a także wyśmienicie komponuje się z najzwyklejszymi strojami ubieranymi w domu. Jeśli zaś lubi się elementy ze złota, lecz nie chce się nosić na co dzień takiego kosztownej ozdoby w obawie przed uszkodzeniem, można postawić na złoty- nomen omen – środek pod postacią biżuterii pozłacanej. Takie celebrytki również są bardzo modne i bardzo często spotykane. Co więcej, celebrytki pozłacane są nie tylko klasycznym złotem żółtym, ale również różowym, jakie wzbudza zachwyt u wielu kobiet i młodych dziewczyn.

 

Takie celebrytki kosztują o wiele mniej niż celebrytki wykonane ze złota, dlatego bez obawy można zakładać je na co dzień a także nie rozstawać się z naszą ozdobą w każdym momencie. Równocześnie jednak powinno się wiedzieć, iż pozłacana biżuteria musi być odpowiednio zadbana jeżeli chcemy, żeby pozłota nie starła się szybko. Nie możemy wstawiać jej na uszkodzenia mechaniczne (lepiej więc ściągać taki naszyjnik do snu), oraz moczyć i narażać na kontakt z detergentami, zatem kąpiel z naszyjnikiem również na pewno nie będzie najlepszym rozwiązaniem. Oprócz tego jednak nie musimy martwić się o nic więcej – poza odpowiednim czyszczeniem kiedy zajdzie taka potrzeba.

Więcej: kolczyki sklep internetowy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *