Cała sauna ogrzewana jest piecem, który nagrzewa kamienie siedziska oraz oparcia.

Czujesz się zmęczony po dniu wytężonej pracy? Trudno jest Ci znaleźć odpowiednią formę relaksu, ze względu na brak czasu oraz motywacji do odpoczynku w sposób aktywny?

 

Proponujemy idealne rozwiązanie. Sauna fińska, nazywana także suchą, nie wymaga od nas wielkiego zaangażowania, bowiem z powodu panującej w jej środku bardzo wysokiej temperatury, eksperci nie zalecają przebywać w niej dłużej niż kilka, kilkanaście minut. Co daje przebywanie w saunie suchej? Po sesji w saunie z pewnością będziemy czuli się porządnie zrelaksowani, odprężeni a ponadto obniżymy napięcie spowodowane stresem. Poza tym ta sauna ma walory zdrowotne. Regularne korzystanie z tego rodzaju sauny dodatnio wpływa na pracę serca, cały układ krążenia a do tego wzmacnia odporność. W trakcie pobytu w saunie zwiększa się tempo przemiany materii, dzięki czemu łatwiej jest nam pozbyć się zbędnych kilogramów.

 

Sauna oczyszcza także nasze ciało z toksyn, co pozytywnie wpływa na nasze samopoczucie i chęci do aktywności fizycznej. Jak dużo miejsca potrzebujemy, aby postawić tego typu saunę? Oczywiście jeśli mamy odpowiednią przestrzeń, to będziemy mogli ją zbudować, np. w naszym przydomowym ogrodzie. Jednak ze względu na niską wilgotność rzędu od pięciu do piętnastu %, istnieje możliwość tą saunę również umieścić w środku domu. Poza tym cechuje ją wspaniały wygląd. Wnętrze sauny fińskiej wykonane jest z drewna, zaś cała sauna ogrzewana jest piecem, który nagrzewa kamienie siedziska i oparcia. Nasz producent gwarantuje najlepszą jakość usług dzięki czemu z pewnością będą Państwo bardzo dumni z posiadania swojej sauny fińskiej.

autor: producent sauny fińskie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *